Power Apps

Şirketinizin dijital dönüşümünü gerçekleştirirken sektörünüze özel uygulamalar geliştirmeye yönelik çözümler sağlayan Power Apps ile manuel iş akışlarınızı otomatikleştirebilirsiniz.

Power Apps, iş gereksinimleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun uygulamalar geliştirmenize imkan veren bir veri platformudur. Office 365, Microsoft Teams, Dynamics 365, Microsoft 365 ve SQL gibi şirket içi veri kaynaklarına erişim sağlayarak kod kullanmadan, zengin özellikleri bulunan özel iş uygulamaları oluşturmanıza imkan verir.

İhtiyaçlarınız, beklentileriniz ve isteklerinizi dikkate alarak hayalinizdeki gibi bir uygulamanın geliştirilmesini sağlar. Böylece en kısa sürede hayalinizdeki uygulamaya sahip olursunuz. Mobil cihazlar üzerinden de sorunsuz şekilde ulaşabileceğiniz uygulamalarınızı hemen kullanmaya başlayın.

Geliştirilen uygulamalar mobil cihazlar, web ve Microsoft Teams üzerinden görüntülenmektedir.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim

Destek Süreçlerinizi Dijitale Taşımak için BT Destek Uygulamasını Kullanın

BT destek uygulaması, kullanıcıların taleplerini hızlı, kolay ve doğru şekilde BT ekibine iletir. Hizmet talepleri, yeni kullanıcı talepleri, destek istekleri ve BT ile ilgili olan bütün soru ve talepler Microsoft Teams üzerinden kolay erişim ile oluşturulmaktadır.

Arıza Bakım Uygulaması Rutin İşlerinizi Sizi Yerinize Yapsın

Arıza Bakım Uygulaması, şirket içerisindeki bakım ve destek, denetim işlemleri ve onay süreçlerinin tek bir sistem üzerinden takip edilmesine ve yönetilmesine imkan verir.

Şube Denetimlerinizi Dijital Ortama Taşıyın

Şube denetimleri, kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir ve hızlı bir şekilde denetlemeye ilişkin veriler raporlanır. Böylece güncel stok, vardiya, denetim sisteminin düzenli şekilde tutulması sağlanır. Ayrıca dijitale taşınma, kağıt ve doküman israfını engeller ve sürdürülebilirliğe yardımcı olur.

Markanızın özelliklerini yansıtan PowerApps çözümleri sayesinde avantajlı hizmetlerden yararlanmaya hazır olun. PowerApps alanında tecrübe ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz size en doğru seçenekleri sunar. Üstelik size özel seçenekleri ile ajansımız uygulamaların sorunsuz çalışmasına destek olur.