Power BI

Power BI; SQL, SharePoint, Excel ve benzeri onlarca veri kaynağına bağlanarak etkileşimli görseller oluşturacağınız, şirketinizi anlatan zengin panoları ekibinizle güvenli şekilde paylaşabileceğiniz ve verilerinizi raporlamaya uygun hale getirebileceğiniz bir iş zekası çözümüdür.

  • Power BI Nasıl Çalışır?

Microsoft Power BI, farklı veri akışlarının birbirine bağlanması, çıkan raporların görselleştirilmesi ve dataların veri modeline dönüştürülmesi gibi işlevleri sayesinde zengin grafikler oluşturmanıza imkan verir. Şirket verileriniz içinde iç görüler bulmak amacıyla kullanılır.

  • Power BI En Etkili ve En Hızlı Raporlama Aracıdır

Power BI, kullanabileceğiniz en hızlı raporlama aracıdır. Öyle ki; Excel’den bile daha hızlı veri işler. Aynı anda çok sayıda veri kaynağına bağlanır ve birçok raporlama aracına kıyasla hızlı ve etkileşimli raporlar hazırlanmasını sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde verilerinizi hızlı bir şekilde görselleştirmenize imkan verir.

  • Power BI ile Bütün Pazarlama Verilerinizi Rapora Dönüştürün ve Etkili Stratejiler Oluşturun

Sosyal medya hesaplarınıza ilişkin almış olduğunuz geri dönüşleri tek bir ekranda raporlayın ve karşılaştırmalar yapın. Üstelik bunu mecra bazlı olarak görüntüleyin. Edinmiş olduğunuz iç görülere pazarlama stratejinizi oluşturun, reklam ve kampanyalarınızı doğru şekilde planlayın.

Uzman ve deneyimli ekibimizden alacağınız Power BI danışmanlığı ile verilerinizi zengin grafiklerle etkili olarak okuyabilir, IT departmanından bir çalışana ihtiyaç duymadan raporlamalarınızı kendiniz, hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Power BI danışmanlığı ile veri kaynaklarına erişim sağlayabilir ve Microsoft Teams raporlarınızı oluşturabilirsiniz.

Masaüstü ve mobil uyumlu raporlar hazırlayarak Lokal ya da bulut veri kaynaklarına erişim sağlayabilirsiniz.

İş senaryolarınıza uygun olacak raporlar hazırlayarak ekiplerinizle paylaşabilir ve işinizi daha etkili yönetebilirsiniz.

Size özel seçeneklerin neler olduğunu daha yakından öğrenin!