Mobile Uygulama Geliştirme

Global yazılım deneyimlerimizi hayalinizdeki uygulama ile birleştirip, hedeflerinizin ötesine taşıyalım.

Mobil uygulama geliştirme çözümleri ile markanızı ön plana çıkaracak çözümlere Rasoft ile göz atmaya ne dersiniz? Kaliteli, başarılı üstelik kullanıcı beklentilerine odaklanan seçenekler için hemen harekete geçmeye hazır olun! RAsoft olarak sizlerden gelen talepleri kullanıcıların da beklentilerini dikkate alarak tasarlıyoruz. Üstelik Android uygulamalar ve iOS uygulamalar konusunda da çözümlerimizde kusursuzluğa ulaşıyoruz.

Akıllı cihazlar aracılığı ile kitlenizin yaşamını kolaylaştıracak mobil uygulamalara, mobil uygulama programlama seçeneğimizle sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Mobil uygulamaların insan hayatını değiştiren ve dönüştüren etkisini ortaya çıkarmak adına siz de RAsoft avantajlarını yaşamak için harekete geçebilirsiniz.

Kullanılan Teknolojiler

Yazılım geliştirme kitleri:
iOS SDK, Android SDK, Windows Phone SDK

Geliştirici Araçları:
SQLite, Core Data, Lucene

Fark Yaratacak Çözümler Sunuyoruz

Birden fazla platform

Hem IOS hem de Android işletim sistemine uygun mobil uygulamalar ile kullanıcılarınıza hitap edebilirsiniz. Uygulamaların sadece alt yapısını değil görsel açıdan kusursuzluğunu da sağlarken sizlerin taleplerini asla ihmal etmiyoruz.

İnovasyon

Hızlı ve kişiye özgü seçeneklere sahip yapısı ile bir uygulamaya sahip olmak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Hızlı & etkili geliştirme

Kullanıcı dostu ara yüzü ve etkileyici görüntüsü ile bu cihazı kullanmak çok ayrıcalıklı olacak. Hızlı ve kişiye özgü seçeneklere sahip yapısı ile bir uygulamaya sahip olmak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Uzmanlık

Mobil uygulama geliştirme alanında tecrübe ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz size en doğru seçenekleri sunar. Üstelik size özel seçenekleri ile ajansımız uygulamaların sorunsuz çalışmasına destek olur.

Markanızın özelliklerini yansıtan mobil uygulama geliştirme çözümleri sayesinde avantajlı hizmetlerden yararlanmaya hazır olun. Mobil uygulama geliştirme alanında tecrübe ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz size en doğru seçenekleri sunar. Üstelik size özel seçenekleri ile ajansımız uygulamaların sorunsuz çalışmasına destek olur.