Microsoft Çözümleri

Dijital pazarlama bir satış yöntemi değil; ulaşılan sonuçları sayesinde satış artışı sağlayan, bir ilişkilendirme ve iletişim sürecidir.
microsoft
Microsoft ile Yönetim Maliyetlerini Düşürerek ve Güvenliği Üst Seviyede Sağlayarak İşinizi Koruyun

Azure, internet üzerinde çalışan ve verileri Microsoft Data Center üzerinde tutmaya imkan veren bir bulut platformu hizmetidir. Bu hizmet ile maliyetlerinizin yönetimi ve optimizasyonunu kolay hale getirebilirsiniz. Web siteleri, e-ticaret siteleri, Windows Server ve Microsoft SQL gibi bütün web uygulamalarına daha düşük maliyetle sahip olabilirsiniz. Üstelik daha güvenli ve daha yüksek performanslı.

Uzman Kadromuzla 7/24 Destek

Microsoft Azure konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz ile kullanmakta olduğunuz veya kullanmayı planladığınız sistemlere ilişkin sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sistemlerinizin altyapılarını güçlendiriyor, doğru şekilde yönetmenizi sağlıyor, güvenlik açıklarını kapatıyor ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Uluslararası sertifikasyona sahip uzmanlarımızla yerinde destek sağlayarak, sistemlerinizin hız ve verimliliklerini koruma altına alıyoruz.

Microsoft Çözümlerimiz

Ön Analiz

Var olan IT altyapısında yer alan kaynaklar, uzmanlarımız tarafından detaylı olarak analiz edilir. Azure üzerindeki performansı dikkate alınarak doğru konfigürasyonlar düzenlenir ve maliyete ilişkin değerlendirmeler yapılır.

Optimizasyon

Azure kaynaklarının yüksek performans ve düşük maliyetle işlevini yerine getirmesi için gerekli ayarlamalar yapılır ve daha iyi servis opsiyonları hazırlanır.

Azure’a Geçiş

Altyapınızı güçlendirmek, güvenliği arttırmak ve maliyetlerinizi azaltmak için buluta geçiş yapmalısınız. Herhangi bir kesinti yaşanmadan geçiş süreci planlanır ve doğru şekilde işlemlerin tamamlanması sağlanır.

Destek

Azure kaynaklarının potansiyellerinden tam olarak yararlanmak ve verimliliği arttırmak için uzman kadromuz tarafından hizmetler verilir. Sistemsel sorunlar veya benzeri problemler için özel destek haklarınız kullanılarak direkt olarak Microsoft mühendislerine erişim sağlanır.

Azure Servisleri

DevOps

Azure DevOps Sunucu ile şirket içi ortamınızı güvenli olarak yönetin. DevOps ile raporlama, kaynak kodu yönetimi ve otomatik derleme gibi imkanlardan yararlanma fırsatını kaçırmayın.

SQL/NO SQL Veritabanları

En geniş kapsama sahip SQL Server altyapı uyumluluğu olan Azure SQL Veritabanı, ölçeklenebilir bir bulut platformu hizmetidir. SQL Server ile uygulamalarınızı Azure’a geçirebilir veya burada yeni uygulamalar derleyebilirsiniz.

HDInsight Servisleri

İş yüklerini yukarı veya aşağı yönde ölçeklendirin. Üretim iş süreçlerinizde uçtan uca SLA sağlayın.

Azure Active Directory

Azure AD (Azure Active Directory) kurumsal kimlik hizmeti ile siber saldırılara karşı %99,9 oranında koruma sağlayın. Çok faktörlü kimlik doğrulama ve çoklu ortam açma özelliklerini kullanarak güvenli bir çalışma alanı oluşturun.

Sanal Makineler

İşlerinizi Azure’a taşıyarak kritik iş yükleriniz bakımından operasyonel verimlilik kazanın. SAP, SQL Server ve Oracle yazılımı ile diğer yüksek performans gerektiren bilgi işlem uygulamalarını Azure Sanal Makinelerinde sorunsuz ve güvenli şekilde çalıştırın.

Makine Öğrenmesi Servisleri

İsteklerin, verilerin ve görevlerin sürekli olarak değişim gösterdiği durumlarda ya da çözümün etkili olarak kodlanmasının mümkün olmadığı durumlarda, uyarlanabilir özelliği ile makine öğrenmesi servislerinden yardım alın.

Siber Güvenlik Servisleri

Tehditleri tespit etmek ve bunlara karşı gerekli önlemleri almak için Azure siber güvenlik sistemlerinden yararlanın.

Depolama Servisleri

Uygulamalarınız, verileriniz ve işlerinizi yüksek güvenlikli bulut depolama alanında depolayın.

Microsoft çözümlerimiz ile firmanızın ihtiyaç duyduğu teknolojilere sahip olabilirsiniz. Çözümlerimiz ile firmanız teknolojik sorunlarınız ortadan kalksın.

Size özel seçeneklerin neler olduğunu daha yakından öğrenin!